Hakkımızda

1981 yılında hayat bulan KENT markası, 2001 yılından itibaren pasta yardımcı malzemeleri grubunda, 2003 yılında ise aromalı toz içecek grubunda sektörün öncüsü hâline gelmiştir.

2020 yılında Nar Baharat A.Ş. bünyesine dâhil olan “Kent” markası evsel ve ev dışı pastacılık, puding, sıcak ve soğuk içecek, nişasta, un grubu ve baharat kategorilerinde 100’den fazla ürünü piyasaya sunmaktadır.

Üretim kapasitesi 20.000 ton/yıl olan işletmemiz, 10.000 m2 kapalı alanda Kemalpaşa Organize Sanayisi’ndeki yerleşkesinde değerli müşterileri için yüksek çeşit ve farklı gramajlardaki en kaliteli ürünü, en kısa zamanda ve en iyi fiyatla üretmektedir.

Ayrıca mevcut ürünlerde iyileştirme ve yeni ürün denemelerinin yapıldığı AR-GE laboratuvarımız aktif olarak faaliyet göstermektedir. Memnuniyet odaklı çalışmayı esas alan Nar Baharat; müşterilerinin talep, öneri ve eleştirilerini düzenli olarak takip ederek tüketicisinin her zaman yanında olmayı hizmet ilkesi olarak kabul etmiştir.

Şirketimiz tüm dünyada geçerliliğe sahip olan BRC Gıda Güvenliği Belgesi’ne sahiptir. Bünyemizdeki laboratuvarımızda uzman kadromuz tarafından düzenli yapılan analizlerle ürünlerimiz kalite kontrol işleminden geçirilir. Nem, kül, yabancı madde, uçucu yağ, tuz, asit tayinleri, mikrobiyolojik analizler gibi Türk Gıda Kodeksi’nde belirtilen analizlerin tamamının yapılabildiği laboratuvarımızda, akreditasyon çalışmalarımızın en kısa surede bitirilmesi hedeflenmektedir.

Ürünlerimiz güçlü pazarlama ağımız ile Türkiye’nin her yerine ulaşmaktadır. Ayrıca market zincirleri tedarikçisi olarak; baharat, hazır çorba ve un grubu gıda üretimi ile Yeni Mağazacılık A.Ş. (A 101 Market Zincirleri) ve Tarım Kredi Kooperatiflerine de hizmet vermekteyiz.

“Hayatın tadı tuzu…” sloganımızla güvenli gıdayı en leziz hâli ile sunmaya devam ediyor olmaktan mutluyuz. Amaç ve hedefimiz, bulunduğumuz sektörde daima yenilikçi, gelişime açık ve kalite odaklı hizmet anlayışımız ile öncü firmalar arasında yer almaya devam etmektir. Müşterilerimize sunduğumuz şeffaf, dürüst ve kalite odaklı hizmet anlayışımızı ile kaliteli ürünleri en ideal fiyatlarla pazara sunarak istikrarlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin kalplerinde güven, mutfaklarında bereket ve damaklarında tat bırakmaya devam edeceğiz.